Léčba ekzému

Ekzém a jeho léčba patří do rukou lékaře. Chápu, že ne všichni rádi chodíte do přeplněných čekáren kožních ordinací. Uznávám, že při čekání v takto nabitých místnostech společně s dalšími kožními pacienty, se začnete drbat a svědí vás kůže víc a víc. Jsou to asi traumatické zážitky a váš ekzém se může i z psychických důvodů zhoršit, když si vzpomenete na kožní ordinaci. Já mám podobný syndrom z České pošty. Děsím se dne, kdy mám jít na poštu a přemýšlím, jak to zaonačit, abych tam nemusel. S ekzémem a nebo s něčím podobným se lékaře ale obejít nedá.

Léčba ekzému není jednoduchou záležitostí. Pokud jste již navštívili kožního specialistu, který vám určil diagnózu, potom vám zcela určitě i řekl, že emoliencia mají pří léčbě ekzému obrovskou moc a že jsou nezastupitelná. Také vám zcela určitě  poradil mazat, mazat a znovu mazat a tím hydratovat kůži. Ano, emoliencia jsou nenahraditelná pří klidnění ekzému. Já vám řeknu o jednom z nich.

Jedná se o Epidermu – speciální kosmetiku pro problematickou kůži. Je to sice novinka na našem trhu, proto ji lékaři  většinou zatím neznají, ale svoji pozornost si již zaslouží. Především patentovaným složením mixtury. Epiderma má vlastní patent na vysoce protizánětlivou kompozici Betuldiol. Je to sloučenina,  která umí klidnit všechny druhy kožních zánětů a tedy i ekzém. Součástí Betuldiolu je CBD ( kanabidiol) a betulin ( extrakt z břízy).

Epiderma má v portfoliu kompletní program pro klidnění kůže při ekzému. Počínaje sprchovým gelem, odličovací micelární vodou až po tělový balzám a krém. Tyto přípravky nejenom kůži hydratují a vyživují, ale jsou i užitečné k hluboké regeneraci kůže. Málo kdo ví, že jsou ideálním prostředkem k prevenci vzniku strií při těhotenství, pomáhají zmenšit až odstranit čerstvé keloidy a  pomáhají vyhladit vrásky. Celá tato kosmetika je na přírodní bázi a není konzervovaná parabeny. Já osobně tuto kosmetiku doporučuji. Je k dostání ve všech lékárnách na vyžádání.

Více se dozvíte  na www.epiderma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish