Lupénka a její léčba je v současné době nesnadná až nemožná, ale lze ji výrazně potlačit přípravky zn. Epiderma.

Celé snažení týmu značky Epiderma je snaha pomoci pacientům, kteří mají lupénku. Epiderma je jednou z mála značek, pokud ne jedinou, která se profesionálně zabývá zánětlivými změnami kůže a její léčbou, včetně lupénky. Naše snaha je pomoci lidem, kteří mají tu smůlu, že mají lupénku, aby se její projevy na kůži minimalizovaly a pacienti mohli žít normální život. Vždyť i oni si zaslouží být krásní.

                Značka Epiderma je na trhu krátkou dobu, ale za tu dobu pomohla mnoha lidem a stala se výrazným pomocníkem v boji proti lupénce. Máme mnoho děkovných dopisů a kladných hodnocení na webu. Proto si myslíme, že můžeme směle tvrdit to, co píšeme a za čím si stojíme.

                Značka Epiderma vyvinula speciální protizánětlivou kompozici Betuldiol, která je velkým přínosem v dermatologii. Aby se naplno projevil potenciál této kosmetiky, byl sestaven ucelený a profesionální program ke klidnění lupénky. Jednotlivé přípravky určené k ošetření lupénky obsahují jednotlivé bioaktivní látky, které se při používání celého programu navzájem doplňují, potencují a vytvářejí tak synergický hojivý a klidnící efekt. Všechny přípravky obsahují protizánětlivý Betuldiol.

Program – balíček- obsahuje:

EPIDERMA BIOAKTIVNÍ BALZÁM PŘI LUPÉNCE 300ML – nejdůležitější promazávadlo kůže při lupénce

EPIDERMA KLIDNÍCÍ BIOAKTIVNÍ SPRCHOVÝ GEL 300ML EPIDERMA BIOAKTIVNÍ KRÉM PŘI LUPÉNCE 75ML
EPIDERMA BIOAKTIVNÍ ŠAMPON PŘI LUPÉNCE 200ML
SPI V KLIDU 30 KAPSLÍ
BUĎ V KLIDU 30 KAPSLÍ

O lupénce je všeobecně známo, že se poprvé objeví z ničeho nic. K jejímu vyvolání stačí dlouhodobá psychická nepohoda a hned je zle. Kůže zčervená, objeví se drobné puchýřky, které se rozrůstají v mapovité obrazce a kůže se začne šupit. Někdy tato ložiska svědí, někdy ne. Konečný klinický obraz je rozmanitý a závisí od druhu lupénky, kterých je mnoho. Někdy se lupénka spokojí jenom s lokty, někdy pouze s bérci, v nejhorším případě generalizuje po celé kůži. Při prvním výskytu lupénky je třeba vyhledat kožního lékaře a neponechávat nic náhodě a již vůbec ne se pouštět do vlastní léčby.

                Etiologie ( příčina vzniku ) onemocnění není bohužel do dnešního dne známá. O lupénce se ví mnoho, jaké jsou například biochemické procesy na molekulární úrovni atd., ale definitivní léčba zatím uniká. Ale začíná v této oblasti svítat, protože kožní specialisté nasadili do boje s lupénkou dost silný kalibr – biologickou léčbu. Tato léčba je účinná na téměř všechny formy lupénky. Projevy na kůži vymizí, ale ne do konce života. Ale i tak je to obrovský přínos pro psoriatiky. Biologická léčba je určena pro opravdu rozjetou lupénku, kde všechny způsoby léčby selhaly. A je také drahá. Jedna léčba přijde na mnoho stovek tisíc korun.

                Jak udržet lupénku pod kontrolou. Každý pacient s psoriázou vám řekne, že udržet lupénku pod kontrolou je velký problém. A problém začíná tím, že nemocní nemohou sehnat vhodnou kosmetiku, která by nedráždila, ale klidnila postiženou kůži. Co potřebuje kůže postižená lupénkou? Především potřebuje výživu, aby byly buňky kůže více odolné a kůže se mohla lépe regenerovat, potřebuje hydrataci, aby nebyla kůže vláčná a nepraskala, potřebuje upravit pH kůže a obnovit kožní kryt k ochraně proti zevním vlivům. V neposlední řadě potřebuje vitamín D. A to vše umí Epiderma, jako specialista na problematickou kůži.

Program od Epidermy na lupénku:

1)            EPIDERMA KLIDNÍCÍ BIOAKTIVNÍ SPRCHOVÝ GEL 300ML – je určen, pro jeho nedráždivost a k jeho klidnícím vlastnostem při mytí, k ošetření lupénky. Je to první krok v ošetření  lupénky. Kůže je po něm klidná a hebká. Pomáhá odšupit.

– kůži nedráždí a upravuje pH kůže

– účinné látky se velmi rychle vsakují do kůže

– kůži nevysušuje a dělá ji vláčnou

– je prvním stupněm systému hluboké regenerace pokožky

2)            EPIDERMA BIOAKTIVNÍ BALZÁM PŘI LUPÉNCE 300ML – každý, kdo má lupénku ví, že kůže musí být hydratovaná a opět hydratovaná. Proto tento balzám je alfa omegou tohoto programu.

Balzám je nejdůležitějším přípravkem v ošetření psoriatické kůže. Obsahuje velmi důležité pomocné bioaktivní látky, které výrazně pomáhají kůži regenerovat a odšupit ji – keratolitika.  V neposlední řadě je důležitý i zastoupený konopný olej, který dodává buňkám výživu v podobě nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Nejmocnější protizánětlivou látkou je však přítomný Betuldiol.

– balzám kůži a její buňky vyživuje bioaktivními látkami a dodává ji svěží vzhled a elastičnost

– má vysokou regenerační schopnost a zabraňuje vzniku vráskám a striím

– skvěle kůži hydratuje a zároveň ji odšupí

– vytváří okluzní mikrofilm a tím zabraňuje vypařování vody z kůže

– upravuje pH kůže na 5,5 a zvyšuje odolnost kůže proti zevním vlivům

– upravuje mezibuněčné chemické procesy

– pomáhá klidnit zánět v kůži při lupénce

– urychluje hojení bolestivých psoriatických trhlin

3)            EPIDERMA BIOAKTIVNÍ KRÉM PŘI LUPÉNCE 75ML – krém je určen na jednotlivá psoriatická ložiska po celoplošné aplikaci balzámem. Tento speciální krém při lupence obsahuje velice originální a ve světě ojedinělou mixturu se solárním efektem. Z krému natřeného na kůži se díky osvitu horským sluncem a nebo přírodním sluncem, vytváří v kůži vitamin D, který je buňkami velice žádaný při léčbě lupénky. Vitamin D je lékem první volby v léčbě. Další složkou je protizánětlivá, generačně nová dermatologická kompozice – Betuildiol®, která vás zbaví nepříjemného pocitu svědění kůže a výrazně usnadní hojení zánětu, resp. psoriatických ložisek.

4)            EPIDERMA BIOAKTIVNÍ ŠAMPON PŘI LUPÉNCE 200ML – má zklidňující účinek na problematickou kůži při lupénce ve vlasové části. Součástí složení je protizánětlivá, generačně nová dermatologická kompozice Betuldiol® a moderní nedráždivé kondicionéry.

            – šampón zbavuje nepříjemného pocitu svědění a šupin kůže ve vlasové části hlavy jak při lupénce, tak i při seboree

            – odstraňuje lupy

            – klidní psoriatická ložiska ve vlasech

            – vyživuje vlasový kořínek a zabraňuje tím vypadávání vlasů

            – zvětšuje vlasový objem

5)         Tablety Buď v klidu –  základem je extrakt z Mučenky pletní – antidepresivum indiánů

– tablety pomáhají zvyšovat odolnost proti stresu

– zmírňují pocit svědění kůže

– dobře uklidňují a navozují psychickou pohodu bez omámení

– pomáhají v léčbě lupénky tím, že nejenom zbaví tělo stresu, ale zároveň stresu předcházejí

– tablety nejsou návykové i při dlouhodobém používání, neměly by je brát těhotné ženy

– nekombinovat s dalšími antidepresivy

6)         Tablety Spi v klidu – základem je extrakt z kozlíku lékařského – antidepresivum indiánů

  • tablety navozují spánek celkovým zklidněním organizmu
    • -potlačují vnímání svědění kůže při lupénce
    • dobře odpočatý organizmus je méně náchylný stresu a tím k menšímu výskytu lupénky
    • tablety nejsou návykové i při dlouhodobém používání, neměly by je brát těhotné ženy
    • nekombinovat s dalšími antidepresivy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish